A hole on the toilet wall: haber

Sayfalar

oh my çok çılgın!

6 Aralık 2008 Cumartesi

haber

şu an hpcafe'de şunu gördüm ve mutluluktan ağlıycam resmen..
buyrun alıntının allahını yapıyorum..

" - Twilight Saga sona erdi fakat tüm saga fanatiklerinin beklediği başka bir kitap daha var. Tabii ki Midnigt Sun'dan bahsediyorum. Bu konuda bir talihsizlik yaşandığını hepimiz biliyoruz.

Stephanie: Evet, kesinlikle kötü bir durum. Midnight Sun'ın bir kaç bölümü internete sızdı. Serinin fanatikleri çok fazla olduğu için de yayılması tahminimden çok daha kısa sürdü ve çok kısa bir sürede neredeyse tüm dünya ülkelerindeki fanların eline geçti. Bu durum da açıkçası beni bir çıkmaza sürükledi.

- Bunun üzerine o zor kararı aldınız sanırım.

S: Benim için çok zor oldu ama yaşadığım şey bir haksızlıktı ve bu yüzden devam ettiremeyeceğimi düşünüyordum. Bir duyuru yaptım ve Midnight Sun projesini iptal ettiğimden bahsettim.

- Sanırım twilight saga fanları için çok büyük bir şok oldu.

S: Tepkileri bekliyordum. Ama böylesine büyük bir hezeyana yol açacağımı düşünmemiştim. Önce fanlardan mailler gelmeye başladı. Daha sonra posta kutumu her gün boşaltmak zorunda kaldım çünkü hergün onlarca mektup geliyordu. Youtube adresleri gönderiyorlardı mail adresime ve adresileri açtığımda kendilerini kameraya almış ve bana midningt sun'a devam etmem için yalvaran kızları videolarıyla karşılaşıyordum. bir gün bir fandan telefon aldım ve telefondaki kişi ağlayarak bana midnight sun'ı çevirmem için yalvardı.

-Woww. Sanırım bu, beklediğiniz tepkilerin çok üzerinde.

S: Kesinlikle. Tabii ki bu bahsettiğim durum, fanatiklerin bakış açısı. Bir de benim bakış açım var. Ki o da pek iç açıcı değildi. Başladığım bir işi yarım bırakmaktan nefret ederim. Üstelik büyük heveslerle ve umutlarla başladığım bir işse o beni daha da üzer. Ve Midnight sun benim için böyle bir işti. Yarım bıraktığım için vicdan azabı duyuyordum. Ayrıca devam etseydim nasıl olurdu diye düşünmekten, kafamda alternatif sonlar, bölümler kurmaktan kendimi alamıyordum. Ve fanatiklerin tepkileri de bu konuda bana hiç yardımcı olmuyordu.

-Sonuç olarak bu yine de sonucu değiştirmedi. Değil mi?

S: Aslında... Bunu söyleyip söylememek konusunda kararsızım.

-Aman Tanrım. Yoksa paylaşacağınız bir sırrınız mı var? Neden bahsettiğimi biliyorsunuz.

S: Sanırım eninde sonunda açıklamak zorunda kalacağım, öyle değil mi? (Güler) Az öncede bahsettiğim gibi sürekli olarak kafamda alternatifler kurmaktan kendimi alamayınca amaçsız olarak onları yazmaya başladım.

-Amaçsız olarak mı? Sanırım bu hayranları sevindirmeye yetecek bir açıklama değil.

S: (Güler.) Başta amaçsızdı fakat sonunda kendi kendimle savaşmaktan vazgeçtim. Şu anda kafamda oturtturmam gereken bir kaç alternatif son var. Bunu tamamladığımda elimdeki tüm eskizleri toparlayacağım ve Midnight Sun'ı oluşturmuş olacağım.

-Tanrım. Bu çok büyük bir haber. Daha da önemlisi bunu ilk kez duyuruyor olmanız.

S: Sanırım haklısın, Michelle. Bu her açıdan heyecan dolu bir haber. Benim için bile öyle. Uzun zamandır dile getirmediğim bir haberi itiraf etmek. Ama sanırım vicdanımı rahatlatmam gerekiyordu. Ve yarım bırakılmış bir iş vicdanım için hiç de iyi değil."allahım çok mutluyum yaa.. kadın resmen bitiricek midnight sun'ı..

7 küçük şişe sallanıyor:

dilsad dedi ki...

amannıınn mükemmel. gerçi kitabın çeyreği falan kalmıştı ama neyse oda olur. bence yeni proje dier kitaplarıda edwardın gözünden anlatmak olsun.

**bushu** dedi ki...

new moon'u yüreğimiz kaldırmaz bence..
gerçi onların ekstraları var..
edward'ın bella'nın öldüğü haberini aldığı telefon konuşması filan..
okudum onları hep xD
hepsini yapmaz da bari o çadırlı bölümün yapsın eclipse'deki..
dilşut atıyo muyuz mail xD

dilsad dedi ki...

atıoz ayrıca neden benm onlardan haberm yok istiorm bende onları

**bushu** dedi ki...

eheh kendime sakladım onları :P
yok be ben onları okuduğumda sen daha twilight'a başlamamıştın ondan..
sitesinde bi yerlerde olması lazım..

beysaa dedi ki...

bbüüüşş bana link wer bul bişi yap şu birinci kitaptaki basılmamış bölümü okuyayım.... dewam etmek istemiorm kaynamasın aradaa yaa....

dilsad dedi ki...

onu biz bile okumadk be sende çok şey istion

**bushu** dedi ki...

valla haa..