A hole on the toilet wall: anneee! bitti.

Sayfalar

oh my çok çılgın!

31 Aralık 2009 Perşembe

anneee! bitti.

ve fakat mehmet turgut fotoğraflarının 3456789987654 km'den farkedilebilmesi.


"günlerdir ilgilenmiyorum blocuğumla. aman şunu izledim bunu izledim tripleri de çok bayıyo, adam gibi şeyler yazayım artık" diye düşünüyorum düşünmesine ama birazdan hazırlanmaya başlıycam mesela, malum yılbaşı eğlenmeleri, yazamıyorum yine. dün gece saat 5 gibin yatıp sabah 9'u biraz geçe uyandığımı söylersem, "salak gece erkenden uyuya kalıcak diye" düşünür müsün hakkımda? düşünme. uyuyakalmıycam çünkü.

bu gece muhtemelen çok eğlenicem ama biricik arkadaşlarımın victoria's secret izlememe izin vermiycek olmaları gerçeği yüreğimi burmuyo desem yalan söylemiş olurum. en sevdiğim iki şeyin (gördükçe sinirlerimi bozan haddinden fazla güzel kadınlar ve renkli, fırfırlı, şulu bulu iç çamaşırları) bi araya geldiği yegane olay sonuçta. böyle söyleyince garip oldu. paniğe mahal yok hala erkeklerden hoşlanıyorum.

yılın en iyi çıkış yapan müzik blogunda yılın son/ilk (açıkçası ne zaman yayınlanıcak emin değilim) mixtape'i var hanıım. bi ara bak bence çok cici.- sen niye yılbaşına bizimle girmiyosun, hep arkadaşlarının yanına gidiyosun?
+ yılbaşında ne yapıcaz anne?

- oturucaz.
+ işte bu yüzden.

2 küçük şişe sallanıyor:

brokoli dedi ki...

Ahahahahahahahaha sondaki diyalog koparmalı :)

mitsubüşü dedi ki...

dün gece birebir yaşadık kendisini :D