A hole on the toilet wall: ölümüne sıkılmak işte tam olarak yaşadığım şey bu

Sayfalar

oh my çok çılgın!

19 Mart 2010 Cuma

ölümüne sıkılmak işte tam olarak yaşadığım şey bu
naber?

sabah cevizli sucuk yemek için gitmemi bekleyen hayın arkadaşlarımla didiler yapmaca, ardından 1 saatten fazla sürmeyi başaran bir adet taksim hisarüstü yolculuğu, bi saat bile sürmemesi beklenen ömrü hayatımın en darlayıcı toplantısının iki saatten uzun sürmesi, ebeveynlerimin bu saatten sonra aklımız sende kalır yollar tenha eve gelme yurtta kal demesiyle kendimi dünyanın en yavaş bilgisayarıyla karşı karşıya bulmam. maralı no. 1'e ilaveten, aylardır görmediğim kod adı kırmızılım sana yandı canımı görmüş olmamsa günün son çeyreğini değerli kılan ayrıntılar.

geleceğe yönelik pek isabetli tahminlerde bulunabilen bi insan olmamakla birlikte çok iyi biliyorum ki yarın ev sınırları içinde ağzımdan çıkan ilk öhöyle birlikte babamdan "tarzan gibi çıkıyosun sokağa hasta oluyosun işte böyle" cümlesini işiticem. adamcağız haklı ama tabii ki de bunu kabul etmek zorunda kalmamak için elimden geleni yapmak bi evlat olarak benim en büyük görevim. ebeveynlerimin ben demiştim demesinden nefret ediyoroooağm.

o değil de hayatım amma sıkıcıymış yahu. aha anlatıcak bi şey bulamıyorum resmen. neyse artık. bi dahakine.yandı gülüm keten helva.

7 küçük şişe sallanıyor:

gürültü dedi ki...

dünyanın en itici fotoğrafıymış bu da:D

mitsubüşü dedi ki...

o zaman sırf bu fotoğrafı koyabilmek adına bilgisayar değiştirdiğimi, yarım saatten uzun süre aşırı kasan internetin başında saç baş yolduğumdan bahsetmemeliyim.

gürültü dedi ki...

aa o zaman emeğe saygı rep +1

Adsız dedi ki...

ahahah... tam da muzdarip olduğum durum bu :)

mitsubüşü dedi ki...

sen de mi hastasııan? avaz hastalıktan kırılıyo.

o değil de hali hazırda blogger hesabın varken neden bu garip şeynen yazdın yorumu onu bilemedin. artizlik mi yapiyon bize burda enteresan hesabınla :D

Ö.F.K. dedi ki...

blogger'dan kişisel blogum yok ki, zaten hiç sevmiyorum blogger'ı harbi dandik :) al bu blogger'dan gelsin o zaman :)

mitsubüşü dedi ki...

blogger'a laf etme, kolay kullanılıyo en azından, wordpress kasıntı biraz.. denedim sevmedim :/