A hole on the toilet wall: beytinin mide skmesi evrensel bi olaymış

Sayfalar

oh my çok çılgın!

24 Mart 2011 Perşembe

beytinin mide skmesi evrensel bi olaymışhazır çorba seçerken içindekilerin kuruduğunda bardağın dibine ne kadar yapıştığını göz önünde bulunduruyorsan kendi bulaşıklarını yeterince yıkamışsın demektir. 20 yaşıma 11 gün kala sahip olduğum en büyük bilgelik bu dostlarım, sebze çorbasının verdiği mutluluk bulaşık sürecinin acılarını göze almak için ne yazık ki yeterli değil.

avaz'ı taşıdık genşler, artık avazavaz.org'dan, sırf blogger yasağına zartına zurtuna takılmayın diye. yaa yaa.

linguistics'den baya nefret ediyorum. 

son altı ayda toplasan 5 tane falan rüya ya görmüşüm ya görmemişimdir ve hepsi istisnasız efe'yle (kedim) ilgili. nedenini gerçekten bilmiyorum, başına bişi gelcek diye ödüm patlıyo resmen.

peteklerde birbirinin kucağına uzanıp manzaraya sessiz ve anlamlı bakışlar atan çiftler kadar sıkıcısını bilmedim. bugün baktım baya hiç konuşma yok, sarılıp gökyüzüne bakıyolar. hayır 1 dakika bak, 2 dakika bak, 5 dakika bak, çok çok hisli bi tipsen 10 dakika bak ama 45 dakika da bakılmaz ki arkadaşım.. hep diyorum "sevgili dediğin sevişmek istediğin arkadaş işteeaaabi" diye, al işte yok götü güzel yok omzu geniş diye gidiyosunuz sonra konuşucak konu yok.

baya uykum geldi yine ya, yarınki sınava da lanet olsun ayrıca

0 küçük şişe sallanıyor: